Sen senos laikos – pirms tūkstots gadiem – cara Dāvida valdīšanas laikā – zaļajos plašumos ganījās milzīgi aitu ganāmpulki. Kā toreiz, tā arī tagad, aitas vilna tiek izmantota, lai radītu kvalitatīvus un veselīgus izstrādājumus. Aitas vilna - dabīgs un ekoloģiski tīrs produkts.

Uzņēmums „LATVILNA” veidots sadarbībā ar ekoloģisko zemnieku saimniecību „SMAIDI”,kura atrodas Latgalē – „Zilo ezeru zemē”. Z/S „Smaidi” darbojas kopš 2000.gada aitkopībā. Atskatoties pagatnē, izvērtējot savu līdzšinējo darbību un meklējot jauninājumus, kuri nestu labumu un prieku līdzcilvēkiem, Z/S „Smaidi” nolēma pievērsties ekoloģisku, ar rokām darinātu aitu vilnas segu, matraču, spilvenu un citu izstrādājumu ražošanai. Tā, lai nodomu īstenotu, nolēma audzēt aitas. 2001. gadā tika iegādātas pirmās divas aitas. Aitu skaits ar katru gadu pieauga, un 10 gadu laikā to skaits jau bija ap 300-350 aitām. Šajā laika posmā Z/S „SMAIDI” tika piešķirts godpilnais statuss – ekoloģiskā!

Z/S „SMAIDI” kļuva par pirmo „LATVILNAS” sadarbošanas partneri, kura vienmēr laicīgi un ar prieku piegādāja bioloģiskajā saimniecībā izaudzēto aitu vilnu.

Ilgi domāt par segas „vārdu” nenācās, jo to pateica priekšā pirmo pircēju atsauksmes – „Laimes sega”.

„LATVILNAS” galvenais mērķis – izstrādāt kvalitatīvu produkciju, lai klienti saņēmtu augstvērtīgus aitu vilnas izstrādājumus. Patreiz mūsu galvenās produkcijas – segu (skat. kopšanas instrukcija) garantijas laiks ir vismaz 10 gadu.

Sega – tas ir šuvējas roku darbs, kurā viņa parāda ne tikai sava amata prasmi, bet arī ieliek savas dvēseles siltumu, labvēlību, centību un vēlmi pēc iespējas labāk izpildīt klienta pasūtījumu. Ņemot vērā pircēju atsauksmes, mūsu izstrādājumi ir iekarojuši īpašu vietu Latvijas iedzīvotāju vidū. Un bieži vien tie, kas jau iegādājušies segu, pērk to atkal un atkal, stāsta par veiksmīgo pirkumu citiem, dāvina „Laimes segu” saviem bērniem, radiem un draugiem.

„Laimes sega” izceļas ar savu lietošanas laiku, samērīgu cenu, pievilcīgiem krāsu toņiem un ar elastīgu pieeju katram klientam – segu iespējams izgatavot visdažādākajos izmēros.
„LATVILNA” ar prieku izpildīs arī savu jauno klientu pasūtījumus, ņemot vērā katra individuālās vēlmes. Pie mums ir iespējams pasūtīt pilnu gultas piederumu komplektu – segas, spilvenus, matračus, gultas veļu (kokvilna), bērnu segu komplektus.

Aitu vilnas izstrādājumu sortiments tiek paplašināts. Pašlaik ir iespēja iegādāties arī aitu vilnas pirts cepures, mājas apavus, jostas locītavām, bērnu konvertus un aitu vilnas matracīšus dzīvniekiem!

Guli saldāk, kā jebkad!

Tagad arī Jums ir iespēja iegādāties „Laimes segu”!